Резултати са такмичења 21-22.4.2018.

Претходног викенда ученици наше школе учествовали су на пет такмичења: четири окружна (биологија, хемија и ТИО) и једно општинско ("Шта знаш о саобраћају").
На окружном такмичењу из биологије одржаном у суботу у ОШ "Филип Филиповић" постигнути су следећи резултати: Марија Лазаревић (55) и Милица Чуљковић (52) освојиле су 2. место, а Тијана Курћубић (85) 3. место.  На окружном такмичењу из хемије одржаном у недељу у ОШ "Др Драгиша Мишовић" Матеј Сретеновић (71) освојио је 2. место. На окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања одржаном у недељу у ОШ "Десанка Максимовић" у Горњем Милановцу наша ученица Ања Бараћ (62) освојила је 2. место и обезбедила учешће на републичком такмичењу.

Честитамо ученицима и предметним наставницима на постигнутим резултатима.