Општинско такмичење у стоном тенису

У нашој школи 10.10.2018.године одржано је општинско такмичење у стоном тенису.Такмичење је одржано у великој сали у организацији актива наставника физичког васпитања: Весне Пешов, Мајка Фејзе и Ивана Кандића. На такмичењу је учествовало седам школа и то: шест у конкуренцији дечака и четири у конкуренцији девојчица.

Код дечака наша школа је заузла прво место у екипном такмичењу, а екипу наше школе су чинили: Андреј Фејза 8/4, Немања Драгин 7/4 и Саша Драгин 5/2. У појединачној конкуренцији Андреј Фејза је заузео друго место. Код девојчица екипно наша школа је заузела друго место. Екипу су чиниле: Вања Гобељић8/2, Анастасија Аћимовић 8/4 и Лена Фејза 6/6. Појединачно Лена Фејза је заузела прво место и пласирала се на међуокружно такмичење.