"Кофер љубави"

У петак, 6. марта 2020. године, у нашем ИО у Трбушанима организована је ликовна радионица поводом 8. марта. У ликовној радионици под називом “Кофер љубави” учествовали су ученици одељења II7 и IV6. Ученици су заједно са својим учитељима Кристином Петровић и Стефаном Карапавловићем израђивали коферчиће од хамера у боји и осмомартовске честитке. На честиткама су се нашле најлепше поруке и цртежи посвећени мамама, бакама, теткама и другим драгим дамама. Поред тога што су ученици уживали у стварању кофера од хамера и изради осмомартовских честитки, овом радионицом подстакнут је развој креативности код ученика и међусобна сарадња - како међу ученицима истог одељења, тако и међу ученицима другог и четвртог разреда.