"Шта знаш о саобраћају 2022" - општинско такмичење

У суботу, 9. априла наша школа је била домаћин 53. општинског такмичења "Шта знаш о саобаћају?" на којем је учествовало 6 школа са укупно 45 такмичара. Најбоље резултате на такмичењу постигли су ученици ОШ "Бранислав Петровић" из Слатине. Друго место екипно освојили су ученици наше школе, од којих је најбољи био Никола Дакић (5/2)  са освојеним је 2. местом, а затим Александра Миликић (5/3) и Јована Вујошевић (7/2) са освојеним 3. местом.

Ученици су прво радили тест из познавања правила саобраћаја, а затим возили бицикл на полигону спретности и полигону практичног понашања у саобраћају. Организацији такмичења помогли су и припадници саобраћајне полиције ПУ Чачак, а традиција се након две године паузе наставља и показује да је ово такмичење потврда једног лепог дружења свих учесника, како ученика, тако и наставника.
Резултате са такмичења можете преузети ОВДЕ.

Честитамо свим учесницима и предметним наставницима на постигнутим резултатима!