Kвиз знања из италијанског језика за ученике 6.разреда

6.2.2014.г. у трпезарији школе је одржан квиз знања за ученике 6.разреда. Свако одељење је изабрало 4 представника  што је, по речима наших наставница, био тежак задатак јер је интересовање ученика било велико. Међутим, требало је изабрати најбоље! Да је тако, показао је ток самог квиза.

Наиме, и после неколико серија питања резултат је био веома неизвестан: одељења су се смењивала у вођству, а после десете серије питања на првом месту је била екипа VI 1 коју су чиниле Ања Ђокић, Ленка Милуновић, Милица Миливојевић и Невена Савић. Оне су за своје одељење освојиле диплому која ће наредних годину дана красити учионицу број 3, али и слатку награду коју су поделиле са својим навијачима. По речима наших наставница циљ овог квиза је у потпуности испуњен: учесници су своја знања са часова успешно применили, али су се и лепо дружили. На овај начин развија се позитиван став према учењу страних језика и према различитим културама. Унапред се радујемо и наредним квизовима.