Прослава школске славе

У понедељак, 27. јануара 2014. године у нашој школи је пригодним програмом обележена школска слава Свети Сава. Обиман програм који је био испуњен игром, песмом, рециталом, скечевима, балетом, припремили су ученици и наставници школе.

У припремању двадесет две тачке програма учествовало је једанаест наставника разредне и предметне наставе са својим ученицима.

Ове године организатор Светосавске приредбе био је Драган Дујовић, проф. српског језика и књижевности.

Програм је почео  Светосавском химном у извођењу школског хора и оркестра под вођством наставника музичке културе Марице Дашић и Јована Тошића. Након сечења славског колача, присутнима се обратио директор школе Милорад Тешић.

У препуном холу школе многобројни присутни родитељи, наставници, ученици и остали гости своје одушевљење приказаним програмом исказали су дуготрајним аплаузима.

Посебно упечатљиво било је извођење химне Основне школе "Танаско Рајић", којом су хор и оркестар ученика завршили програм.